O nás

Naša spoločnosť Vám ponúka široký sortiment výrobkov a služieb, ktoré Vám pomôžu pri Vašom podnikaní. Firma vznikla v roku 2005. A momentálne už máme vyše 30 rokov skúseností v našich odboroch.

Účtovníctvo

Naša spoločnosť má dlhoročnéročné skúsenosti v oblasti účtovníctva a spolupracuje s mnohými zákazníkmi, či už ide o vedenie účtovníctva pre väčšie spoločnosti, malé a stredné firmy alebo drobných živnostníkov. Za toto obdobie sme nazbierali obrovské množstvo cenných skúseností a vedomostí, ktoré využívame v praxi v prospech klientov. Našim klientom ponúkame pracovný vzťah založený na vysokej profesionalite, dostupnosti poskytovaných služieb a vzájomnej dôvere získaný dlhodobým poskytovaním účtovných služieb.

Ponúkame Vám nasledovné služby: vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, mzdová a personálna agenda, spracovanie účtovných výkazov, spracovanie štatistických výkazov, vypracovanie daňových priznaní, účtovné poradenstvo.

Informačné technológie

Dlhoročné skúsenosti v odbore našich ľudí robia zo spoločnosti SETICA vhodného kandidáta pre poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií (IT). Využívame pri tom vždy najmodernejšie technológie a postupy tak, aby bol zákazník spokojný.

Ponúkame Vám široký sortiment služieb v oblasti IT: komplexná správa IT, správa sietí, servis PC, predaj hardvéru a softvéru, kamerové systémy, inteligentná inštalácia do rodinných domov, návrh, optimalizácia a vyhotovenie štrukturovanej kabeláže, telekomunikačné služby, vývoj elektronických zariadení.

Software

Záujmom spoločnosti SETICA je tvoriť moderné web stránky, ktorých kvalita a návštevnosť neustále rastie. Pri tvorbe web stránok vychádzame z najnovších svetových web štandardov. Tvorba web stránok a web aplikácií ako jedna z hlavných činností firmy SETICA zahŕňa nielen kreatívny webdesign web stránok, ale aj komplexnú starostlivosť o stránky v ďalších dôležitých oblastiach - reklama na internete.

Ponúkame Vám nasledovné služby: profesionálna tvorba web stránok, webdesign, vlastný redakčný systém webSET (CMS), reklama na internete, optimalizácia pre internetové vyhľadávače (SEO), webhosting a registrácia domén, programovanie internetových aplikácii, starostlivosť o internetové stránky, programovanie rôzneho softwaru na mieru.

Zaujali sme Vás? Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás!

Kde nás nájdete